מנועי חשמל

חברת יצחק שניצקי בע"מ הינה מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום של יבוא והפצת ציוד לתעשייה. מבין תחומי ההתמחות של חברת יצחק שניצקי, הינה יבוא והטמעה של מנועי חשמל לתעשייה מהיצרניות הגדולות והאיכותיות בעולם.
עם ותק של מעל 60 שנה בתחום יבוא ומתן שירות למנועי חשמל לתעשייה והחקלאות, חברת יצחק שניצקי בע"מ מבטיחה אמינות ושירותיות לכלל לקוחותיה, בליווי מלא והדרכה צמודה. 


השימוש והיתרון של מנועי חשמל לתעשייה

מנועי חשמל לתעשייה, עובדים על העיקרון בו אנרגיה חשמלית מתורגמת לתנועה מכנית. למנועי החשמל יש יתרונות על סוגים אחרים של מנועים, כמו העובדה שכל האנרגיה החשמלית מנוצלת ב 100% לתנועה וגם העובדה שמנועים חשמליים לא מזהמים ולכן ידידותיים לסביבה.
יתרון נוסף של מנועי החשמל הוא היכולת להתאים מבחינת גדלים וסוגים עבור כמעט כל דרישה ושימוש. לכן, בענפים שונים בתעשייה, המנועים החשמליים מעניקים מגוון רב של פתרונות החל ממנועים מזעריים לרפואת שיניים ועד למנועי חשמל המפעילים כלים גדולים בענף הבנייה.


אנו מחזיקים מלאי רחב של מנועי חשמל אסינכרוני לתעשייה. החל מ 0.09 KW ועד 300 KW.

סוגי מנועים:

מנועים תלת פאזיים
חד פאזיים
מנועי ברקס AC, DC
מנועים מוגני פיצוץ EEXD , EXNA  בתקן ATEX
מנועים IP 67  לעמידות בלחץ מים גבוהה.
ברקסים למנועים בתקן ATEX EEXD
מנועים 2 מהיריות
מנועים להוצעת עשן
איוורר מאולץ למנועים (220V,380V)

במנועים שלנו ניתן לסובב את קופסת החיבורים לכל צד שנדרש לפי הצורך.
אנו עובדים עם שלל יצרנים מהעולם, על מנת לענות לכל דרישה אפשרית של קהל לקוחותינו.


התאמת המנוע אל הצורך


חברת יצחק שניצקי בע"מ הינה מן המובילות בתחום יבוא מנועי חשמל לתעשייה. הניסיון הרב שצברה החברה, כמו גם צוות העובדים והמהנדסים המיומן, מאפשר לספק לכלל לקוחותיה את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר, תוך התאמה מלאה בין הצורך לבין המנוע עצמו.
בחברת יצחק שניצקי, ישנם מלאים זמינים בכל עת של סוגי מנועי חשמל מגוונים הפועלים בעוצמות שונות ובגדלים משתנים, וכן ניתנת אפשרות לייעוץ וליווי בהטמעת המנוע המיועד.

חברת יצחק שניצקי בע"מ מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מתקדמים ואיכותיים בתחומי מנועי חשמל לתעשייה וציוד מקיף לכל ענפי התעשייה, הבנייה והחקלאות של החברות הטובות והמובילות ביותר בעולם המקפידות על תקנים ואיכות ללא דופי. 


ניתן להזמין אצלנו מנועי חשמל עבור יישומים שונים ומגוונים מבית NERIMOTORI האיטלקית:מנועי חשמל של Brook Crompton עבור כל תחומי התעשייה:

מנועי חשמל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: